Drakiáda

9. 9. 2011 adminmkm

[singlepic id=4751 w=220 h=140 mode=web20 float=left]Zveme Vás na letošní DRAKIÁDU, kterou pořádáme 8.října na letišti v Hoříně. Začátek je od 13:00 hodin. Na letišti kromě Vašich draků, dračic a dráčat uvidíte RC modely letadel, členů našeho klubu a pokud bude přát počasí, tak i letové ukázky modelů.
Samozřejmě, kde jsou draci, nesmí chybět ani Rytíři Mělničtí, kteří Vás před draky nejen ochrání, ale předvedou i nějaký ten souboj a středověkou výzbroj. A pokud nestihnete draka doma vyrobit, nezoufejte, určitě se nějaký drak na letišti najde.
Věková kategorie není nijak omezena, může příjit roční dráče, 18 letá dračice, ale i 100 letý drak. A pro ty nejhladovější zajistíme občerstvení.

Těšíme se na Vás
Modelklub-Mělník

A pár odkazů pro šikovné ruce:
Stavba draka_1
Stavba draka_2
Stavba draka_3

Tento příspěvek byl poslán: Pátek, 9. 9. 2011 v 12.56 a je uložen pod Info. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Jak komentáře, tak zpětné odkazy jsou momentálně uzavřeny.

4 219 x

Komentáře jsou uzavřeny.