Modelklub Mělník přijme nové členy

11. 12. 2020 adminmkm

Modelářský klub s dlouholetou tradicí a spoustou akcí během roku rád přivítá nové členy. Naše plocha se nachází kousek od vesnice Jelenice. Naše travnatá plocha je pravidelně udržovaná po celou sezónu. Během roku pořádáme nejen různé závody, ale i akce pro děti a další akce. Také vedeme modelářský kroužek. Nábor nových členů do našeho klubu stále probíhá. Jestli máte chvilku, podívejte se na naše fotoalbum, kde uvidíte fotky z našich akcí.
Kdo by jste měl o členství zájem, kontaktujte nás na FB nebo na emailu modelklubmelnik(zavináč)@volny.cz popř. alena_zelenkova@centrum.cz nebo na telefonu 607553056.

Tento příspěvek byl poslán: Pátek, 11. 12. 2020 v 14.29 a je uložen pod Nezařazené. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Jak komentáře, tak zpětné odkazy jsou momentálně uzavřeny.

754 x

Komentáře jsou uzavřeny.