Drakiáda 2021 zrušena

20. 9. 2021 adminmkm

Vážení přátelé a příznivci Modelklubu Mělník,
je nám to líto, ale letos musíme opět zrušit naši tradiční Drakiádu. Konat se měla v neděli 3. října odpoledne  na modelářském letišti v Jelenicích. Po konzultacích jsme dospěli k názoru, že v současné době opět pozvolna se zhoršující pandemické situace nejsme schopni zajistit předepsaná hygienická  opatření pro akci takového rozsahu, jakým drakiáda obvykle bývá.
Pokud by si přesto někdo chtěl v uvedeném termínu soukromě s drakem zalétat na našem letišti v Jelenicích, může přijít či přijet. V neděli 3.řijna odpoledne zde budou přítomni členové našeho klubu a v případě zájmu s drakem poradí a pomohou. 
Těšíme se na setkání s vámi při dalších modelářských akcích v příštím roce.

Na  shledanou se těší členové Modelklubu Mělník

Tento příspěvek byl poslán: Pondělí, 20. 9. 2021 v 8.56 a je uložen pod Nezařazené. Reakce na tento příspěvek můžete sledovat prostřednictvím RSS 2.0 kanálu. Jak komentáře, tak zpětné odkazy jsou momentálně uzavřeny.

512 x

Komentáře jsou uzavřeny.